» Home

Podświetlane numery domów

Kasetony z numerami administracyjnymi domów, czyli potocznie - z adresami danej posesji - zaprojektowane zostały z myślą o nowoczesnym, eleganckim i praktycznym wyglądzie w dzień oraz nie mniej czytelnym i atrakcyjnym wyglądzie w nocy.


W standardzie oferujemy numery o wymiarach:

  • 32 x 30 x 5 cm (szerokość x wysokość x głębokość) lub 
  • 26 x 30 x 5 cm (szerokość x wysokość x głębokość); 
  • na zamówienie możemy wykonać również podświetlany numer domu w indywidualnie wybranych wymiarach.

Chcąc przekazywać naszym Klientom wyłącznie najatrakcyjniejsze rozwiązania, na bieżąco obserwujemy wszelkie nowinki związane z naszą branżą. Dbając o zadowolenie naszych Klientów przekazujemy artykuły zgodne z obecnymi trendami.


Poniżej przedstawiamy stosowany przez nas krój czcionki do podświetlanych numerów i liter:

Na życzenie możemy wykonać napisy inną czcionką zaproponowaną przez Klienta.


Obudowa:

Nasze produkty wykonane są z aluminiowej płyty warstwowej, która charakteryzuje się między innymi doskonałymi własnościami mechanicznymi (niełatwo je uszkodzić) oraz odznacza się bardzo dobrą odpornością na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu wyłącznie wysokogatunkowych materiałów, trwałość takiego rozwiązania to minimalnie 10 lat.

Kolorystyka obudowy:
Oferujemy pełną gamę kolorystyczną obudowy, która otacza nowoczesny numer domu.

1) w standardzie:
   - biały, czarny, czerwony, zielony, niebieski,
   - aluminium srebrne szczotkowane, srebrny matowy, srebrny błyszczący,

2) na zamówienie:
   - złoty, aluminium złote szczotkowane, chrom błyszczący i wiele innych
   - na życzenie możemy dobrać kolor odpowiednio dopasowany pod kolor elewacji lub produkt o jakiejkolwiek innej barwie, którą Państwo samodzielnie wybierzecie z naszej palety kolorystycznej.

Kolor podświetlenia:
Kolor napisów uzyskujemy dzięki mlecznej plexi barwionej w masie lub oklejonej folią translucentną w wybranym kolorze, rozpraszającej światło lub też plexi.

Czarne litery w dzień, białe w nocy:
Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu plexi BLACK & WHITE, możemy uzyskać efekt czarnych liter i znaków w ciągu dnia, które po podświetleniu po zapadnięciu zmroku stają się białe i świecą mocnym, jasnym światłem.

 

Znikomy pobór prądu:

Podświetlenie wykonane jest diodami LED, które są bardzo oszczędne - pobór mocy to kilka Wat. Tablicę podłącza się do sieci o napięciu 230 V, zasilacz 12 V jest schowany wewnątrz kasetonu.
CENA: - wersja standard

obudowa w kolorach biały, czarny, czerwony, zielony, niebieski, aluminium srebrne szczotkowane, srebrny matowy, srebrny błyszczący, numery i nazwa ulicy z plexi barwionej w masie lub oklejona dowolnym kolorem z gamy dostępnych folii translucentnych: 259 zł brutto

CENA - wersja z plexi BLACK & WHITE: 289 zł brutto


CENA - wersja na zamówienie:

kolor obudowy złoty, aluminium złote szczotkowane, chrom błyszczący i wiele innych - na życzenie możemy dobrać kolor pod kolor elewacji lub taki, jaki Państwo sobie wybierzecie z naszej palety kolorystycznej - 309 zł brutto, lub 339 zł brutto w wersji z napisami BLACK & WHITE.

Proponujemy także wykonanie różnych plafonów zewnętrznych lub wewnętrznych, nawiązujących kształtem, formatem, użytymi materiałami do oferowanych przez nas kasetonów z numerami domów.


/podswietlane-numery-domow