» Home

Akrylowe Serduszko

TECHNOLOGIA

Do wykonywania zleceń z zakresu dekoracji wnętrz korzystamy z jedynej w regionie maszyny Oce Arizona 360XT, która umożliwia m.in. nadruki na szkle, nadruki wielowarstwowe z białym kolorem na praktycznie każdym w miarę płaskim materiale o formacie maksymalnym 305x250 cm i grubości do 5 cm. Własny park maszynowy, pracownia graficzna, profesjonalne ekipy wykończeniowe i montażowe pozwalają nam na kompleksową i samodzielną realizację większości zleceń.

NOWY PLOTER z bezwonnym atramentem lateksowym

W naszym parku maszynowym znajduje się również nowa drukarka firmy HP. Drukuje ona atramentem Lateksowym z intensywnym czarnym kolorem i wysokim połyskiem! Maksymalna szerokość druku to 155cm. Maszyna charakteryzuje się wydrukiem, którego nie trzeba suszyć i który jest gotowy do użycia od razu. Idealna maszyna do druku na tkaninach, papierze, folii i nośnikach niepowlekanych. Po utrwaleniu warstwa tuszu jest zarówno elastyczna jak i odporna na ścieranie. Wydruk jest suchy, trwały i bezwonny. Wydruki tuszami lateksowymi mogą mieć kontakt z żywnością oraz być stosowane tam gdzie zapach ma znaczenie - sklepy, punkty sprzedaży, centra handlowe czy wręcz place zabaw, przedszkola, szpitale.<

Ozdobne kasetony LED

kasetony ledW naszej ofercie pojawiły się również kasetony naścienne. Idealnie nadają się one do pokoju, przedpokoju czy biura. Grafika oczywiście dowolna. Podświetlenie bardzo energooszczędne - zastosowano diody LED. Zobacz więcej »

UPIĘKSZ SWOJE WNĘTRZE

Chcesz aby Twoje mieszkanie przeżyło metamorfozę i udekorować je w niebanalny sposób? Nasza oferta została stworzona z myślą o tych Klientach, którzy pragną nadać swojemu wnętrzu niezwykłe i nowoczesne kształty. Dzięki którym nie tylko poprawi się Twoje samopoczucie, ale przede wszystkim nadasz indywidualny charakter swoim czterem ścianom.

SZKŁO DEKORACYJNE

Nadruk UV może uszlachetnić elementy szklane w Twoim domu, dodać im delikatności i ciepła. Możliwość nadruku zdjęcia lub wzorów, pozwoli urządzić Twoje wnętrze według tego co podpowiada Ci wyobraźnia. Przed wydrukiem w szkle można wyciąć niezbędne otwory pod włączniki, kontakty czy klamki. Drukujemy na szkle gotowym do montażu o dowolnym kształcie i grubości.


/akrylowe-serduszko/221-6